VIDEO - Vrelo festivalsko ljeto sti…

Regionalne ali i svjet...

Prev Next

Krupa poražena od Slobode sa 2:1 - Ostali rezultati 18. kola Premijer lige BiH

Fudbaleri Krupe poraženi su od Slobode sa 2:1 u posljednjem 18. kolu pvog dijela šampionata BiH.

Tuzlaci su cijeli posao završili još u prvom poluvremenu u kojem su postigli oba pogotoka. Prvo je mrežu rivala iz Krupe na Vrbasu u 18. minutu zatresao Aleksandar Subić da bi na samom isteku prvih 45 minuta Haris Mehmedagić povisio na 2:0. Gosti su u 71. minutu uspjeli samo da ublaže poraz, a strijela gola utjehe bio je Uroš Mirković.

Ostali rezultati danas odigranih utakmica 18. Kola: Željezničar – Čelik 1:0 (Marković 82.), Olimpik – Metalege 0:2 (Dujaković 65, Smajić 76), juče: Vitez – Zrinjski 0:1 (Jović 70).

U nedjelju igraju: Sarajevo – Radnik (13), Široki Brijeg – Mladost (16 časova).

Izvor:(SrpskaCafe)