sreda, 06 decembar 2017 22:22

Cineplexx Palas - Repertoar od 07. decembra

Napisano

BANJA LUKA - Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 07. do 13. decembra 2017. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka, a informacije i rezervacije na telefon 051/217-409.

Još 24 sata života – NOVO

Režiser: Brian Smrz
Glumci: Ethan Hawke, Rutger Hauer, Paul Anderson, Tanya van Graan
Žanr: akcija
Trajanje: 92 min.
Termini: 17:00, 20:30, 22:30

Medvjedić Paddington 2 – NOVO

Režiser: Paul King
Glumci: (sinhronizovano)
Žanr: avantura, komedija
Trajanje: 103 min.
Termini: 16:15, 18:15 + sub/ned 11:45, 13:45,

Vino i vjetar – NOVO

Režiser: Cédric Klapisch
Glumci: Pio Marmai, Ana Girardot, François Civil, Jean-Marc Roulot
Žanr: drama, komedija
Trajanje: 113 min.
Termini: 19:45, 22:00

Tajna broja sedam

Režiser: Tommy Wirkola
Glumci: Noomi Rapace, Glenn Close, Willem Dafoe
Žanr: triler, SF
Trajanje: 123 min.
Termini: 18:45, 21:15

Stig’o ćale!

Režiser: Sean Anders
Glumci: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Mel Gibson, John Lithgow
Žanr: komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: 20:15, 22:15

Coco i velika tajna 3D (sinhronizovano)

Olafova zaleđena avantura – kratki animirani film koji se prikazuje prije filma Coco
Režiser: Adrian Molina, Lee Unkrich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 127 min.
Termini: 18:00 + sub/ned 12:00, 14:30

Čudo

Režiser: Stephen Chbosky
Glumci: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay
Žanr: drama
Trajanje: 113 min.
Termini: 17:30

Liga pravde 3D

Režiser: Zack Snyder
Glumci: Gal Gadot, Amy Adams, Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg
Žanr: SF
Trajanje: 120 min.
Termini: 19:00 + sub/ned 14:15

Bivši

Režiser: Maurice Barthélémy
Glumci: Jean-Paul Rouve, Maurice Barthélémy, Claudia Tagbo
Žanr: komedija
Trajanje: 84 min.
Termini: 21:30

Ubistvo u Orijent Ekspresu

Režiser: Kenneth Branagh
Glumci: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley
Žanr: misterija, triler
Trajanje: 114 min.
Termini: 20:00, 22:15

Matilda

Režiser: Aleksey Uchitel
Glumci: Michalina Olszanska, Lars Eidinger, Luise Wolfram
Žanr: drama
Trajanje: 108 min.
Termini: 17:45

Ekipa iz džungle 3D (sinhronizovano)

Režiser: David Alaux
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: 16:30 + sub/ned 12.00, 14:00

Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano

Režiser: Holger Tappe
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.
Termini: sub/ned 14:15

Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)

Režiser: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Glumci: sinhronizovnao
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: sub/ned 12:30

Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)

Režiser: Pierre Coffin & Kyle Balda
Glumci: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević, Steve Carell, Kristen Wiig
Žanr: animirana komedija
Trajanje: 92 min.
Termini: sub/ned 12:15

 

(BL PORTAL)


 

Ostavi komentar

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BL PORTAL-a.
Komentari na portalu objavljuju se u realnom vremenu i "BL PORTAL" se ne može smatrati odgovornim za napisano.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. BL PORTAL zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.