utorak, 10 oktobar 2017 18:44

Cineplexx Palas - Repertoar od 12. oktobra

Napisano

BANJA LUKA - Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 12. do 18. oktobra 2017. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka, a informacije i rezervacije na telefon 051/217-409.

Ana Karenjina: Sjećanja Vronskog – NOVO

Režiser: Karen Shakhnazarov
Glumci: Elizaveta Boyarskaya, Kirill Grebenshchikov, Vitaliy Kishchenko
Žanr: drama
Trajanje: 138 min.
Termini: 19:00, 20:00

Leatherface – NOVO

Režiser: Alexandre Bustillo, Julien Maury
Glumci: Finn Jones, Nicole Andrews, Lili Taylor
Žanr: horor
Trajanje: 90 min.
Termini: 16:15, 20:15, 22:30

Lični kupac – NOVO

Režiser: Olivier Assayas
Glumci: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz
Žanr: drama, misterija, triler
Trajanje: 105 min.
Termini: 19:15

Slava – NOVO

Režiser: Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Glumci: Margita Gosheva, Stefan Denolyubov
Žanr: drama
Trajanje: 101 min.
Termini: 18:15

Moj mali poni (sinhronizovano) – NOVO

Režiser: Jayson Thiessen
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, porodični
Trajanje: 99 min.
Termini: 16:00, 18:00 + sub/ned 12:15

Blade Runner 2049

Režiser: Denis Villeneuve
Glumci: Ryan Gosling, Harrison Ford, Jared Leto, Robin Wright
Žanr: SF
Trajanje: 163 min.
Termini: 2D u 21:45; 3D u 17:45, 21:00 + sub/ned 13:00

Ponovo kod kuće

Režiser: Hallie Meyers-Shyer
Glumci: Reese Witherspoon, Michael Sheen, Lake Bell, Nat Wolf, Candice Bergen
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 97 min.
Termini: 17:00, 19:30, 21:30

Mama!

Režiser: Darren Aronofsky
Glumci: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris
Žanr: psihološki triler, horor
Trajanje: 121 min.
Termini: 22:15

Američki plaćenik

Režiser: Michael Cuesta
Glumci: Dylan O’Brien, Michael Keaton, Sanaa Lathan, Taylor Kitsch
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 112 min.
Termini: 17:15, 21:15

Kingsman: Zlatni krug

Režiser: Matthew Vaughn
Glumci: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry
Žanr: akcija, komedija
Trajanje: 141 min.
Termini: subota i nedjelja 14:00

LEGO Ninjago film 3D (sinhronizovano)

Režiser: Charlie Bean, Paul Fisher
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animaija, komedija, avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: subota i nedjelja 12:00

Ono

Režiser: Andrés Muschietti
Glumci: Bill Skarsgard, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard
Žanr: horor
Trajanje: 135 min.
Termini: 16:45

Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)

Režiser: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Glumci: sinhronizovnao
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: subota i nedjelja 14:15

Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)

Režiser: Cal Brunker
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: subota i nedjelja 14:30

Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)
Režiser: Pierre Coffin & Kyle Balda
Glumci: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević, Steve Carell, Kristen Wiig
Žanr: animirana komedija
Trajanje: 92 min.
Termini: subota i nedjelja 12:30

(BL PORTAL)

 

Ostavi komentar

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BL PORTAL-a.
Komentari na portalu objavljuju se u realnom vremenu i "BL PORTAL" se ne može smatrati odgovornim za napisano.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. BL PORTAL zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.