sreda, 31 januar 2018 21:28

Cineplexx Palas - Repertoar od 01. do 07. februara

Napisano

BANJA LUKA - Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 01. do 07. februara 2018. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka, a informacije i rezervacije na telefon 051/217-409.

Oblik vode – NOVO

Režiser: Guillermo del Toro
Glumci: Sally Hawkins, Octavia Spencer, Michael Shannon
Žanr: avantura, drama, fantazija
Trajanje: 124 min.
Termini: 19:45, 22:15

Skrivena ljubav – NOVO

Režiser: Luca Guadagnino
Glumci: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar
Žanr: drama, romansa
Trajanje: 131 min.
Termini: 21:30

Putnik – NOVO

Režiser: Jaume Collet-Serra
Glumci: Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Sam Neill
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 105 min.
Termini: 20:30, 22:30

Mali veseljak: Brod spasilac 2D sinhronizovanoNOVO

Režiser: Simen Alsvik, Karsten Fullu
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 73 min.
Termini: 16:00 + sub/ned 13:00, 14:30

Lavirint: Lijek smrti 3D

Režiser: Wes Ball
Glumci: Dylan O’Brien, Walton Goggins, Kaya Scodelario
Žanr: akcija, SF, triler
Trajanje: 140 min.
Termini: 16:40, 19:30, 22:20 + sub/ned 14:00

Patuljci sa naslovnih strana

Režiser: Milorad Milinković
Glumci: Gordan Kičić, Boris Milivojević, Aleksandar Radojičić, Milena Radulović
Žanr: komedija
Trajanje: 91 min.
Termini: 18:00, 20:00, 22:00

Igra vješala

Režiser: Johny Martin
Glumci: Brittany Snow, Al Pacino, Karl Urban
Žanr: triler
Trajanje: 98 min.
Termini: 17:30, 19:30

Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)

Režiser: Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: subota i nedjelja 12:00, 13:45

Bratstvo lopova

Režiser: Christian Gudegast
Glumci: Gerard Butler, Pablo Schreiber, O’Shea Jackson Jr., Curtis 50 Cent Jackson
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 140 min.
Termini: 19:15

Mon Cheri, ja sam ti

Režiser: Bruno Chiche
Glumci: Stephane De Groodt, Louise Bourgoin
Žanr: komedija
Trajanje: 86 min.
Termini: 17:30

Legenda o Kolovratu

Režiser: Dzhanik Fayziev, Ivan Shurkhovetskiy
Glumci: Ilya Malakov, Aleksey Serebryakov, Aleksandr Ilin
Žanr: akcija, istorijski
Trajanje: 117 min.
Termini: 18:15

Velika igra

Režiser: Aaron Sorkin
Glumci: Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner
Žanr: drama, biografski
Trajanje: 140 min.
Termini: 22:00

Vampirko 3D (sinhronizovano)

Režiser: Richard Claus, Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animacija, avantura
Trajanje: 82 min.
Termini: subota i nedjelja 12:15

Džumandži – Dobrodošli u džunglu 3D

Režiser: Jake Kasdan
Glumci: Dwayne The Rock Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan
Žanr: akcija, avantura, komedija
Trajanje: 119 min.
Termini: 17:15 + sub/ned 12:30

Ferdinand 3D (sinhronizovano)

Režiser: Carlos Saldanha
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 108 min.
Termini: 16:00 + sub/ned 12:00, 14:15

Coco i velika tajna 3D (sinhronizovano)

Režiser: Adrian Molina, Lee Unkrich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 127 min.
Termini: subota i nedjelja 14:45

(BL PORTAL)

 

 

Ostavi komentar

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BL PORTAL-a.
Komentari na portalu objavljuju se u realnom vremenu i "BL PORTAL" se ne može smatrati odgovornim za napisano.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. BL PORTAL zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.