![Vučić nakon incidenta sa vozilom: Ne treba praviti veliku buku](https://www.bl-portal.com/wp-content/uploads/2024/12/Vucic-420x252.jpg)
Vučić nakon incidenta sa vozilom: Ne treba praviti veliku buku
08.02.2025. | 17:23Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom incidenta sa službenim vozilom da se nije desilo ništa posebno i da ne treba praviti veliku buku u vezi sa tim.
Vučić je naveo da je nakon posjete Melencima na putu ka Mokrinu došlo do pucanja gume na službenom vozilu.
“Da li je pukla, eksplodirala guma sa svim platnima kako ja mislim ili Bog zna šta drugo, to će da utvrde nadležni organi. Stigao sam u Mokrin i prešao u drugi automobil”, rekao je Vučić.
On je dodao da je bio u prvom vozilu koje je išlo ka Mokrinu i da ne koristi rotaciju, jer mu je to, kako kaže, uvijek dokaz ne nečije moći, već sujete.
“Zbog raznih zlonamernih besmislica na različitim stranama, želim da objasnim da u 0,1 odsto slučajeva koristim rotaciju i moji momci iz obezbeđenja su veoma disciplinovani”, rekao je Vučić za TV “Informer”.
On je objasnio da je bio u prvom automobilu jer vrlo često mijenjaju rutinu, odnosno u ovom slučaju raspored automobila.
Na automobilu u kojem se nalazio predsjednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom vožnje ka Mokrinu otpao točak, a vozač je uspio da zadrži kontrolu nad službenim vozilom.