Menu
RSS

Borac ispao, a Krupa se plasirala u 1/4 finala Kupa RS

Fudbaleri Radnika plasirali su se u četvrtinale Kupa RS, takmičenja u kojem brane trofej osvojen prošle godine.

U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 1:1, ali ekipa Radnika je nakon izvođenja jedanaesteraca savladala Borac sa 6:4.

Fudbaleri Krupe plasirali su se u 1/4 finala Kupa RS, nakon pobjede protiv FK Gorica (Šipovo), rezultatom 3:0

Krupa je došla do vodstva u 18. minuti strijelac je bio Stojan Maksimović. Drugi gol za Krupu postigao je Lazar Marjanović u 20. minuti.  Krupa povećava vodstvo na 0:3 nakon pogtka Stefana Barića u 35. minuti, do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, pa je rezultat do kraja utakmice ostao isti FK Gorica (Šipovo) 0 – 3 FK Krupa.

Izvor:(FK Krupa / ATV)