Crno-bijelima izmakao trijumf: Partizan pripreme završio sa neriješenim rezultatom

10.07.2024. | 16:53

Fudbaleri Partizana remizirali sa Lokomotivom u Moskvi rezultatom 1:1.

Na taj način su izabranici Aleksandra Stanojevića odradili posljednju provjeru u Rusiji, odnosno generalnu probu pred početak nove takmičarske sezone, kako u kvalifikacijama za Ligu šampiona protiv Dinama iz Kijeva, tako i u Superligi Srbije. I bili su zamalo pa perfektni, pošto su pobjedu ispustili u 93. minutu.

Poveo je Partizan pogotokom Saldanje u 30. minutu i igrao je veoma dobro, ali je u 93. minutu Lokomotiva izjednačila autogolom Kovačevića.

Lokomotiva je prošlu sezonu završila na četvrtom mjestu u ruskoj Premijer ligi, tako da i ovaj remi ima težinu.

Partizan je imao apsolutnu kontrolu sve do posljednjeg napada, a onda taj 93. minut i nespretnost Kovačevića, koji je glavom iz peterca zatresao sopstvenu mrežu, za konačnih 1:1.