“Orlovi” savladani u Beču od Austrije! Dušan Vlahović: Zaslužili smo barem remi

05.06.2024. | 10:46

Nismo zadovoljni rezultatom, poraz nikad nije dobar, ali je utakmica sa Austrijom ipak bila dobra provjera za nas, poručio je Dušan Vlahović, reprezentativac Srbije.

„Orlovi“ su sinoć u prvoj od dvije provjere pred nastup an Evropsko prvenstvo savladani u Beču od Austrije rezultatom 1:2.

Iako su izabranici selektora Dragana Stojkovića Piksija u samo tri minute već u ranoj fazi meča primili dva gola, Vlahović smatra da su pokazali dobru reakciju nakon pogodaka.

“Igrali smo protiv veoma organizovane i jake ekipe koja je u prethodnim utakmicama pobjeđivala velike reprezentacije. Bila je dobra provera za nas iako smo izgubili. Mi težimo i želimo da pobjeđujemo na svakoj utakmici, rekao je Vlahović, prenosi FS Srbije i dodao:

„Zaslužili smo da odigramo barem neriješeno, ali to je fudbal. Primili smo dva gola u dva minuta, malo smo ispali naivni u tom smislu. Kao što sam rekao dobra provjera, mislim da bi trebalo ovako da nastavimo”, pišu Nezavisne.

Srbija narednu test utakmicu igra u subotu sa Švedskom.