Skandalozno! Fudbalere Borca u Albaniji dočekalo skandiranje “UČK” i “Ubij Srbina” VIDEO

17.07.2024. | 21:54

Fudbaleri Borca večeras igraju jednu od najbitnijih utakmica u klupskoj istoriji.

Crveno-plavi, u okviru prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, gostuju kod Egnatije na Elbasan areni. Iako je proteklih dana najavljivana „mobilizacija“ navijača albanskog šampiona, Egnatiju bodri mali broj pristalica.

Međutim, bez obzira na mali broj navijača skandalozno skandiranje nije izostalo tako da su Banjalučani dočekani sa povicima „Učk“, „Ubij Srbina“, i „Adem Jašari“.

Nakon toga fudbaleri Borca su se povukli, ali je utakmica ubrzo nastavljena, piše Mondo.

Što se tiče rezultata, Egnatija je povela u 16. minutu nakon što je pogodio Ibrahimoglu, da bi Jovo Lukić izjednačio u 30. minutu. U 82. minutu Dukuo bježi odbrani Borca i pogađa za 2:1.

Završeno je 90 minuta, igraće se produžeci u Elbasanu!