Vlahović promašio penal: Ekipa Juvenusa nije na sjajan način završila pripreme

26.07.2024. | 21:14

Ekipa Juvenusa nije na sjajan način završila pripreme u Njemačkoj. Stara Dama poražena je u prvom prijajteljskom duelu pred start nove sezone i to od Nirnberga, člana 2. Bundeslige sa čak 3:0.

Prvi pogodak za popularne legende dao je Kasper Jander. Mladi igrač je novajlija iz ekipe Duizburga.

Dušan Vlahović, reprezentativac Srbije nije blistao na Evropskom prvenstvu, a njemački teren nije mu prijao ni u ovom susretu. Nije iskoristio penal u 72. minutu. Pogodio je stativu.

Nirnberg je zauzeo 12.poziciju prošle sezone u Cvajti, ali su na ovom meču djelovali kao iskusni Bundesligaši. U 87. minutu Dastin Forkel povećava prednost domaćih. Mladi napadač čeka debi u drugoj Bundesligi.

Na utakmici se iskazao još jedan igrač koji je rođen 2005.godine. Tim Janiš je još jedna nada tima koji je 2019 ispao iz nabolje njemačke lige.

Tijago Mota je promijenio čitav tim na poluvremenu pa su Dušan Vlahović i Nikšićanin Vasilije Adžić odigrali drugih 45 minuta.

Juventus se odmah u petak vratio u Torino. Serija A počinje 17.avgusta.