Nakon nevremena nastavlja se utakmica Njemačke i Danske FOTO/VIDEO

29.06.2024. | 21:51

Prekid zbog kiše i grmljavine desio se u 36. minutu i posle pauze se meč nastavlja i igrači su opet na terenu.

Fudbaleri Njemačke igraju protiv Danske u osmini finala Evropskog prvenstva na kom su domaćini.

Selektor domaćina, Julijan Nagelsman, iznenadio je postavom.

U startnih 11 nema Florijana Virca, fudbalera Bajer Leverkuzena i jedne od najvećih zvezda tima. Umjesto njega je tu Liroj Sane.

Takođe, nema Maksimilijana Mitelštada koji je počinjeo utakmice do sada, umjesto njega igra David Raum.

Nijemci su lako prošli dalje sa prve pozicije u grupi sa Švajcarskom, Mađarskom i Škotskom sa sedam bodova, dok je Danska bila druga u grupi sa Srbijom, Slovenijom i Engleskom i osvojila tri boda (sva tri remija).

Zbog loših vremenskih uslova i grmljavine sudija je prekinuo utakmicu. Pravi potop. Kiša pada a igrači su udaljeni sa klupa.

Igrači su izašli iz tunela jer je prestalo da grmi pa se meč koji je u 36. minutu prekinut pri rezultatu 0:0 nastavlja.